• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Предметні тижні

Тиждень російської мови та зарубіжної літератури

Сьогодні часто можна почути думку, що знання нікому не потрібні, головне – щоб були гроші. Та життя часто переконує нас в іншому: можна дуже швидко втратити багатство, а знання є тим скарбом, який у людини не забереш. І саме вони допомагають людині чогось досягти у житті, подолати труднощі. Сьогодні своїм інтелектом, розумом можна заробляти гроші. Згадайте програми «Перший мільйон», «Що? Де? Коли?», «Найрозумніший» та ін. Погодьтеся, приємно бачити батькам своїх дітей переможцями таких ігор, а їм ще приємніше вигравати своїм розумом гроші на навчання. Отож, найсильніша зброя кожного з нас – це знання. «Набирати форму» (маю на увазі знання) треба щоденною розумовою працею, а помірятись ерудицією, показати свої таланти можна, беручи участь у предметних тижнях, шкільних заходах. З метою зацікавлення російською мовою та зарубіжною літературою, розширення читацького кругозору, виявлення таланту в Глазівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 23 по 27 листопада був проведений Тиждень російської мови та зарубіжної літератури. Вікторини, конкурси, інтелектуальний марафон, інсценізація казок, конкурс читців, конкурс стіннівок – перелік заходів, який зацікавив усіх школярів.

Перемогу в конкурсі «Знавці російської мови та літератури» здобув учень 11 класу Зубов Ігор, а у конкурсі читців «Під парасолькою» (світова поезія про природу) кращим був учень 8 класу Мосоляк Ярослав.

Перевірити свої знання з російської мови змогли учні під час проведення «Веселого марафону». Отримавши маршрутні листи, команди відвідували станції, на яких виконували різні завдання. В цій естафеті перемогли учні 8 класу.

Не менш цікавим було свято інтелекту «Своя гра», де учні згадали усну народну творчість та твори письменників, з якими знайомилися на уроках зарубіжної літератури. Обираючи категорію («Вони були першими», «Яблука», «Свійські тварини» тощо), діти відповідали на запитання. Із значним відривом перемогла команда «Країна У».

Справжнім святом став конкурс інсценізації народних казок. Учні підготували костюми, декорації. Журі не змогло визначити переможця, бо всі казки були чудово зіграні. Цей конкурс вкотре довів, що в нашій школі багато талантів. Головне – не боятися їх реалізовувати.

Вважаю, що активна участь дітей у шкільних та позашкільних заходах позитивно позначиться і в подальшому їхньому житті. Такі діти більш розкуті, комунікабельні. Задача кожного педагога – не тільки допомогти учням здобути знання, а й розкрити їхні таланти. Недаремно відомий педагог К.Д.Ушинський писав: «Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити».

Ковбаса Л.П., вчитель російської мови та зарубіжної літератури

_________________________________________________

Свято "Мужай, прекрасна наша мово!"

/Files/images/1.jpg
















Ведучі Свята

/Files/images/2.jpg










Інсценізація "Ми - українці"

/Files/images/3.jpg









"Ми - козацького роду"

/Files/images/4.jpg














Інсценізація уривка твору Квітки-Основ яненка "Сватання на Гончарівці"

/Files/images/5.jpg















Монолог "Мово! Пресвята Богородице мого народу"

/Files/images/6.jpg













Учасника свята




Бадюлько Л. І. вчитель української мови та літератури

Кiлькiсть переглядiв: 341

Коментарi